Ayyıldız Makine Whatsapp Ayyıldız Makine telegram Ayyıldız Makine Skype
Ürünlerimiz

AYYILDIZ MAKİNE

Ayyıldız Makine İmalat Sanayi Şirketini meydana getiren girişimlerin temeli ve gelişme merkezi olan şirket özelliklerinden biride yerel imalatı olan ürünlerini ihraç ederek Ülkesinini ve firmasının adını yurt dışı sektörel piyasalara duyurma amacında olan ilkeli bir Türk şirketi olmasıdır.

Ürünlerimiz
kağıt boru fabrikası

7 gün 24 saat size bir telefon
kadar yakınız.

İletişim Formu

Bize Kolayca Mesaj Bırakabilirsiniz.

Ayyıldız Makine Kimdir?
Ayyıldız Makine Türkiye’de kurulmuş imalat makineleri üreten bir firmadır. Ayyıldız makine imalat makinelerini çeşitli dünya ülkelerine ihraç etmektedir. Ayyıldız Makine kendi sektöründe Türkiye’de ve dünya genelinde adını duyurmuş önde gelen bir şirkettir. Ayyıldız Makine, ambalaj endüstrisi, kağıt üretimi, etiket üretimi, kağıt geri dönüşüm endüstrisi, karton üretimi, karton masura üretimi, kağıt boru üretimi için çeşitli makineler üretmektedir.
    Ayyıldız Makine’nin sahip olduğu üretimini yaptığı makineler aşağıdadır:
  • Kağıt Bobin Dilimleme Makineleri
  • Spiral Kağıt Boru Makineleri
  • Çift Bıçaklı Spiral Kağıt Boru Makineleri
  • Çok Bıçaklı Spiral Kağıt Boru Makineleri
  • Jumbo Spiral Boru Makineleri
  • Dty Masura Makineleri (Openend Makineleri)
  • Poy Masura Makineleri
  • Kağıt Köşebent Makineleri
Ayyıldız Makine’nin ürünlerine sahip olmak için web sitesi üzerinde yer alan numaralardan iletişime geçebilirsiniz. Satış öncesi makinelerle ilgili tüm bilgiyi, ödeme yöntemlerini Ayyıldız Makine’nin uzman kadrosu müşterileri ile paylaşmaktadır.

Ayyıldız Makine tüm makineleri için yerinde kurulum hizmeti vermektedir. Ayyıldız Makine’nin teknik personelleri makinelerin kurulacağı ülkeye, fabrikaya giderek ürünün kurulumunu gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ürünün kurulumunu yaptığı fabrika personeline makinenin çalışma prensibi ile ilgili gerekli eğitimi detaylı olarak vermektedir. Ayyıldız Makine personelleri kurulumu yapıp, üretimi başlatmaktadır. Makinelerinin üretimini bir süre yerinde incelemekte ve bu süreçte de müşterilerinin personellerinin eğitimine devam etmektedir. Ayyıldız Makine’nin müşterilerinin talep etmesi durumunda ürünlerinin yer aldığı fabrikalarda teknik istihdam da sağlamaktadır. Ayyıldız Makine müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için gerekli tüm adımları atmaktadır.

Ayyıldız Makine uzaktan online destek vermektedir. Olası bir arıza durumunda makinelerin arayüzüne bağlanarak hatayı hızlıca tespit edip, çözüme kavuşturur.

Evet, Ayyıldız Makine tüm makineleri için yedek parça desteği sağlamaktadır. Ayyıldız Makine ile +90 542 392 9001 telefondan hızlıca iletişime geçebilirsiniz.