Ayyıldız Makine Whatsapp Ayyıldız Makine telegram Ayyıldız Makine Skype

Jumbo Spiral Boru Makineleri

Teknik Özellikler
Kağıt Bobin Yükleme Kapasitesi 5 kat - 40 kat
Üretilebilecek Kağıt Boru Kalınlığı 1mm - 20mm Arası
Çap aralığı 25 mm'den - 1200 mm Arası
Kalınlık aralığı 1 mm'den - 20 mm Arası
Üretilebilecek Kağıt Boru İç Çap 30mm-200mm Arası
Üretilebilecek Kağıt Boru Uzunluğu Min:500mm - Max:5000mm
Kağıt Boru Kesme Sistemi Elektronik Servo Sistmeli
Makine Hızı 5 met/dak'dan 25 met/dak kadar
Elektrik Altyapısı Siemens marka

Günümüzde endüstriyel üretim süreçleri giderek daha fazla otomatikleşmekte ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretim hatlarında kullanılan makinelerin performansı ve verimliliği de artmaktadır. Bu noktada, Jumbo Spiral Boru Makineleri de endüstriyel üretim süreçlerinde oldukça önemli bir yere sahip olan makinelerdir.

Jumbo Spiral Boru Makineleri Nedir?

Jumbo Spiral Boru Makineleri, boruların spiral şeklinde üretilmesini sağlayan endüstriyel bir makinedir. Bu makine, boruların uzunluklarına ve çaplara göre ayarlanabilir. Jumbo Spiral kağıt boru makinesi, çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir makinedir. Bu makine, düz bir kağıt şeridini spiralli bir boru şekline dönüştürmek için kullanılır.

Jumbo Spiral Boru Makineleri Ne İşe Yarar?

Jumbo Spiral Boru Makineleri, boruların spiral şeklinde üretilmesi işlemini gerçekleştiren endüstriyel bir makinedir. Jumbo Spiral Boru makineleri, bobin halinde gelen kağıt şeridini alır ve önceden belirlenmiş çapta bir mandrele sarar. Makine, kağıdı belirli bir açıyla sararak ve yapıştırarak sıkı bir spiral oluşturur. Daha sonra, spiral kağıt boru kesilir ve istenilen uzunlukta parçalara bölünür.

Jumbo Spiral Boru Makineleri Kullanım Alanları Neler?

Jumbo Spiral Boru Makineleri, endüstriyel sektörde birçok alanda kullanılmaktadır. İşlevselliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle, bu makineler, farklı sektörlerdeki üreticiler tarafından yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Jumbo Spiral Boru Makinesi, pet spet şeritlerinin üretildikten sonra rulo haline getirilmesinde, hediye kutularının üretiminde, aleminyum plaka üreticilerinin ürünlerini rulo haline getirilmesinde, kabloların sarılması iletkenlerin sarılması gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra, Jumbo Spiral Boru Makineleri inşaat sektöründe de sıklıkla kullanılır. Borular, birçok farklı amaç için kullanılabilir, örneğin bu karton borular, inşaat projelerinde kolon veya kiriş kalıbı olarak kullanılmaktadır. Jumbo Spiral Boru Makineleri, inşaat sektöründe boruların hızlı ve kolay bir şekilde üretilmesini sağlar.

Bu makinede üretilen kağıt borular , kendi sektörünün ağır şart ürünleridir . Katma değerli ürünler olup , her makine üreticisinin ve her kağıt botu üreticisini üreteceği ürünler değildir. Kendi sektörünün en zor ürünlerinden biridir. Web sayfası içindeki youtube videosu izlenildiğinde daha aydınlatıcı olacaktır.

Jumbo Spiral Boru Makineleri'nin bu farklı kullanım alanları, bu makinelerin endüstrideki önemini ve değerini göstermektedir.

Ayyıldız Makine Jumbo Spiral Kağıt Boru Makinelerinin Özellikleri Nedir?

Ayyıldız makine firmasına ait Jumbo Kağıt boru makineleri , çift bıçaklı makine teknolojisine sahiptir. Ayyıldız makine firmasında her zaman havalı pnömatik sistemler değil elektronik servo sistemleridir . Bu servo sistemler yüksek kesim hassasiyetine sahiptir . Ürünler büyük çaplarda ve kalınlıklarda üretildiği için kesim teknolojisi oldukça önem arz etmektedir , yüksek hassasiyetli elektronik servo kesme sistemleri ile beraber Ayyıldız makieney ait makineler pürüzsüz ve noksansız kesme işlemi yapmatadır. Ayyıldız Makine firması bu konuda kendisini oldukça geliştirmiş olup , daha da ileri gidebilmek için ARGE çalışmalarına devam etmektedir.

Üretim kapasitesi maksimum 15 metre / dakikadır , optimum ise 9-10 metre / dakikadır . Üretilen ürünler büyük çaplarda ve kalınlıklardadır. 24 saat çalışma esasına göre bu ürünlerden 12.000 metre üretim yapılabilmektedir. Son ürünler pazarda metresine göre değil kilogram usulüne göre satılmaktadır . Bu makine ile beraber 24 saatte 15-20 ton kağıt işlenip , karton boru haline getirilebilmektedir.

Elektrik altyapısı tüm dünya da kabul görmüş ve kalitesini ispatlamış Siemens markasıdır. Kolay anlaşılabilir dokunmatik ekranı ile tüm süreçleri kolaylaştırmaktadır ve kayıpları en aza indirgemektedir.

Dokunmatik ekran üzerinden her türlü boy kesme ayarı otomatik olarak ayarlanabilmektedir.

Ayyıldız Makine firması , satış sonrası destek kısmındada rakipten ayrışmaktadır. Üretimi tamamlanan tüm makineler , işverenin fabrikasına Ayyıldız Makine firmasında çalışan teknik personel tarafından montajlanmaktadır. Tüm montaj sürecinde işleyiş ve proses ilgili diğer teknik personellere detaylı bir biçimde aktarılmaktadır. Montaj tamamlandıktan ve belirli bir süre geçtikten sonra olası bir arıza ve bakım durumunda uzaktan bağlantı le tüm süreçte işverene destek olunmaktadır . Bu uzaktan bağlantı şekli 24 saat esasına göre çalışmaktadır .

Kağıt Boru Yapma Makinesi

"Kağıt boru yapma makinesi", kağıt borular üretmek için tasarlanmış endüstriyel bir makinedir. Kağıt borular, kağıt veya karton malzemeden yapılmış silindirik yapılardır ve paketleme, tekstil ve imalat gibi endüstrilerde çeşitli amaçlarla kullanılır. Bu borular kağıt, kumaş, plastik veya metal gibi malzemelerin sarılması için göbek görevi görebilir veya ürünler için ambalaj kapları olarak kullanılabilir. Kağıt boru yapma makinesi, bu kağıt boruları oluşturma sürecini otomatikleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tipik olarak, ham maddenin (kağıt ve tutkal) makineye beslenmesini ve daha sonra bitmiş kağıt boruların üretilmesi için yapıştırma, şekillendirme ve kesme gibi işlemlere tabi tutulmasını içerir. Makine, kullanıcının veya endüstrinin özel gereksinimlerine göre farklı boyutlarda ve özelliklerde borular oluşturacak şekilde ayarlanabilir. Temelde, bir kağıt boru yapma makinesi, kağıt boruların imalat sürecini düzene sokup otomatik hale getirerek çeşitli endüstriyel uygulamalarda verimli ve seri üretime katkıda bulunur.

Kağıt Boru Makinası Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Kağıt boru yapma makineleri, çeşitli endüstrilerde kağıt borular ve göbekler üretmek için kullanılmaktadır. Bu makinelerin uygulama bulduğu endüstrilerden bazıları şunlardır:

  • Tekstil Endüstrisi
  • Kağıt ve Ambalaj Sanayi
  • Yapışkan Bant Sanayi
  • Etiket ve Çıkartma Sanayi
  • Dönüştürme Endüstrisi
  • Film ve Folyo Endüstrisi
  • Halı Sanayi
  • Bant ve Etiket Endüstrisi

Ayyıldız Makine 'Kağıt Boru Makinaları'nın Özellikleri Nelerdir?

Ayyıldız Makine'ye ait olan kağıt boru yapma makinesi, tüm üretim süreçlerinde deneyimli uzmanlar tarafından denetlenmektedir. Makine son kullanıcıya sevk edilmeden önce tüm test süreçleri tamamlanarak deneme ürünleri üretilir. Türkiye'de müşterilerine ürün garantili makine satışı yapan tek firmadır. Ayyıldız Makina 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle donatılmış olup, her detayı müşterileriyle paylaşarak talep edilen teknik detaylara uygun özel makinalar üretmektedir. Ayyıldız Makina için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Müşterilerini anlayıp yorumlayabilmesi sayesinde sektörde müşteri memnuniyeti sıralamasında en üst sırada yer almaktadır.

Ayyıldız Makine Kağıt Boru Yapma Makineleri Görseli

Ayyıldız Makina Kağıt Boru Yapma Makineleri
banner img

7 gün 24 saat size bir telefon
kadar yakınız.

İletişim Formu

Bize Kolayca Mesaj Bırakabilirsiniz.